Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
KOMKAS
® s.c.
J. Zimnicki, M. Smolarska

Rok założenia firmy  1995

Nasz adres:

Al. Wojska Polskiego 494-496

Witamy w serwisie internetowym firmy KOMKAS z Malborka. Jesteśmy malborskim dystrybutorem urządzeń fiskalnych, oprogramowania i sprzętu komputerowego. Zajmujemy się kompleksową informatyzacją przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Informator fiskalny ELZAB FTP
INSERT FTP
Jak kupować komputer Jak kupować kasę fiskalną Poradnik
Praktyczny

82-200 Malbork 

tel. 55 307 04 04
601 653 484

Jak do nas trafić

Co nowego?

Kilka słów o firmie

About KOMKAS

Nasze referencje

Oferta:

Kasy i drukarki fiskalne
Oprogramowanie dla firm
Insert
Ontrack
Elzab Gastro
Materiały eksploatacyjne
Komputery i akcesoria
Sprzęt poleasingowy
Autoryzowany serwis
statystyka

Kilka słów o firmie KOMKAS...

Informacje o firmie

Firma KOMKAS powstała w 1995 roku, założona przez mgr inż. Jerzego Zimnickiego, absolwenta Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. Firma mieściła się w Malborku przy ul. Sikorskiego (w budynku Klubu Garnizonowego). Dwa lata później siedziba firmy została przeniesiona do budynku przy Al. Wojska Polskiego 91.
Obecnie,
od roku 2000 , firma mieści się przy al. Wojska Polskiego 494-496  (budynek dawnych koszar wojskowych, obok EuroCash'u, firmy STOPOL i  budynku Banku Kujawsko-Pomorskiego) Wjazd od ulicy Dalekiej. Trafić pomoże Państwu mapka.
Kontakt telefoniczny pod numerem (55) 307 04 04 lub tel. kom. 601653484

Zakres działania
Firma od momentu powstania ukierunkowana była na obsługę informatyczną przedsiębiorstw. Zajmujemy się systemami komputerowymi, instalacjami sieciowymi (także sieć INTERNET, konfiguracją łączy komutowanych oraz dzierżawionych), oprogramowaniem, oraz kasami fiskalnymi.

Oferta handlowa
Wnaszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego typu urządzenia fiskalne zarówno dla małych jak i dużych punktów sprzedaży. Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment papieru i taśm do kas i drukarek fiskalnych. Oferujemy również duży wybór czytników kodu kreskowego oraz wag elektronicznych.
Specjalizujemy się w systemach kasowo-komputerowych do obsługi firm, sklepów, hurtowni, aptek. Prowadzimy sprzedaż oprogramowania wspomagającego sprzedaż, księgowość, kadry i  płace. Jesteśmy między innymi autoryzowanymi serwisantami firmy Insert z Wrocławia.  
Świadczymy usługi informatyczne (wdrażanie oprogramowania , projektowanie stron www, archiwizacja danych itp.)
Nasza firma prowadzi szkolenia w zakresie obsługi sprzętu komputerowego oraz urządzeń fiskalnych, a także proponuje bogatą i profesjonalną ofertę serwisową.

Przekształcenie w spółkę cywilną
1maja 1999 roku Przedsiębiorstwo Usług Komputerowych KOMKAS przekształciło się w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe KOMKAS s.c. Wspólnikami zostali mgr Danuta Zimnicka i Michał Zimnicki.
Wiąże się to z poszerzeniem zakresu  działalności, aby móc zaoferować naszym obecnym i przyszłym klientom jeszcze szerszy i kompleksowy zakres usług informatycznych.
Dodatkowo w naszej ofercie znalazł się sprzęt biurowy (biurka komputerowe, kserokopiarki itp.) oraz wszelkiego rodzaju papier komputerowy.

Administrujemy Malborską Witryną Komercyjną
Od czerwca 1999 roku współpracując z firmą Infoman ze Szczecina, zajmujemy się promocją Malborka w Internecie. Współpracujemy przy tworzeniu nieoficjalnej strony  Zamku w Malborku. Prowadzimy także Malborski Serwis Komercyjny.

KOMKAS jest zarejestrowanym znakiem towarowym
Wsierpniu 1999 roku Urząd Patentowy RP na podstawie decyzji Z 205697 z dn. 4.08.1999 przyznał nam wyłączność na posługiwanie się nazwą KOMKAS jako znakiem towarowym w branży elektronicznej, komputerowej, kasach fiskalnych oraz materiałach biurowych, sieciach komputerowych i Internecie. Nazwa KOMKAS jest więc nazwą zastrzeżoną.

W2001 roku Jerzy Zimnicki został zdobywcą ZŁOTEJ PLOMBOWNICY w konkursie przeprowadzonym przez firmę ELZAB. Nasza firma została wyróżniona w rankingu Autoryzowany Serwis ELZAB SA za rok 2000.

Wstyczniu 2002 r zarejestrowaliśmy domenę komkas.com.pl. Nasz serwis WWW jest teraz dostępny zarówno pod adresem www.komkas.malbork.com.pl jak i www.komkas.com.pl.

Od 15 sierpnia 2003 roku wspólnikami są mgr inż. Jerzy Zimnicki i mgr inż. Michał Zimnicki.

Od 1 kwietnia 2008 roku wspólnikami są mgr inż. Jerzy Zimnicki i mgr Łukasz Smolarski

Od 1 stycznia 2014 roku wspólnikami są mgr inż. Jerzy Zimnicki i mgr Małgorzata Smolarska.

 Ostatnie zmiany konstrukcji serwisu: 09 stycznia 2014
Kodowanie ISO 8859-2
Serwis zoptymalizowany dla rozdzielczości 1024x768x32bity

© PUH KOMKAS s.c. 1995-2016