Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
KOMKAS
® s.c.
J. Zimnicki, M. Smolarska

Rok założenia firmy  1995

Nasz adres:

Al. Wojska Polskiego 494-496

Witamy w serwisie internetowym firmy KOMKAS z Malborka. Jesteśmy malborskim dystrybutorem urządzeń fiskalnych, oprogramowania i sprzętu komputerowego. Zajmujemy się kompleksową informatyzacją przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Informator fiskalny ELZAB FTP
INSERT FTP
Jak kupować komputer Jak kupować kasę fiskalną Poradnik
Praktyczny

82-200 Malbork 

tel. 55 307 04 04
601 653 484

Jak do nas trafić

Co nowego?

Kilka słów o firmie

About KOMKAS

Nasze referencje

Oferta:

Kasy i drukarki fiskalne
Oprogramowanie dla firm
Insert
Ontrack
Elzab Gastro
Materiały eksploatacyjne
Komputery i akcesoria
Sprzęt poleasingowy
Autoryzowany serwis
statystyka

Oferta serwisowa firmy KOMKAS

Oferta serwisowa

wszyscy wiemy jak ważną rzeczą jest szybki i sprawny serwis. Przerwy w pracy wywołana awarią sprzętu komputerowego to zmora większości współczesnych firm. Wszelkie urządzenia elektroniczne, pozbawione odpowiedniej konserwacji, prędzej czy później ulegną uszkodzeniu uniemożliwiając wykonywanie pracy i narażając firmę na straty, a przecież tak łatwo temu zapobiec.

w naszej firmie stosujemy "inżynierskie" podejście do sprzętu komputerowego, dlatego serwisowane przez nas komputery pracują niezawodnie przez długie lata, bez narażania klienta na dodatkowe koszty wymiany "zaniedbanych" podzespołów.

Serwis konserwacyjny

Nasza oferta serwisowa, skierowana zwłaszcza do firm, zawiera szereg opcji serwisu zarówno komputerów, jak i urządzeń peryferyjnych (drukarek, faxów, skanerów itp.) Okresowe kontrolowanie stanu tych urządzeń i odpowiednia konserwacja znacznie wydłużą ich żywotność oraz zwiększą sprawność działania. Wykonujemy nasze usługi zarówno w firmowym serwisie jak i w siedzibie klienta.

Serwis urządzeń fiskalnych
O
sobnym punktem w naszej ofercie serwisowej jest gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kas i drukarek fiskalnych. Zapewniamy naszym klientom solidny serwis "ustawowy" oraz szereg opcji dodatkowych. Wszystko to oczywiście już w kilka godzin od zgłoszenia. Do naprawy urządzeń używamy wyłącznie markowych części prosto od producenta danej kasy czy drukarki.

Serwisujemy również oprogramowanie, przeprowadzając okresowe kontrole baz danych, porządkując dyski twarde i optymalizując systemy operacyjne.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy MBM. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom szeroką gamę usług związanych z odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków.

Odzyskujemy dane bez względu na rodzaj uszkodzenia, z każdego rodzaju systemu oraz nośnika. Najczęściej są to dyski twarde. Generalnie zdarzają się dwa rodzaje uszkodzeń: software'owe (np. atak wirusa, skasowanie plików) oraz hardware'owe (fizyczne). W tej grupie występują problemy elektroniczne oraz uszkodzenia mechaniczne, np. głowic, wewnętrznej elektroniki dysku, silnika czy samych talerzy dysku, które wymagają najbardziej zaawansowanych technologii. Średnia skuteczność wykonywanych przez nas usług odzyskiwania danych wynosi 76%.

Oprócz stałych zleceń serwisowych wykonujemy również pogwarancyjne naprawy sprzętu komputerowego firm i użytkowników indywidualnych. Naprawiamy wszystko, co da się naprawić. Jeśli jest to z jakiś względów niemożliwe, jesteśmy w stanie zaproponować na miejscu wymianę uszkodzonego komponentu na nowy wraz z jego instalacją.

Autoryzowany serwis

Posiadamy autoryzację między innymi takich firm jak INSERT, ELZAB

Dlaczego warto korzystać z naszych usług serwisowych

Solidność, dokładność oraz profesjonalizm za przystępną cenę - oto nasze atuty. Pieniądze wydane na konserwację zaprocentują w przyszłości bezawaryjną pracą i dłuższą eksploatacją urządzeń.

 Ostatnie zmiany konstrukcji serwisu: 09 stycznia 2014
Kodowanie ISO 8859-2
Serwis zoptymalizowany dla rozdzielczości 1024x768x32bity

© PUH KOMKAS s.c. 1995-2016